1998 yılında internet bilişim sektöründe faaliyete geçen şirketimiz, 2002 yılında “Karegen Bilişim LTD” ticari unvanını alarak internet üzerinde yeni yazılımlar üretmeye başlamıştır. Karegen Ltd 2003 yılından itibaren Karegen.com web sayfası aracılığıyla dünya çapında domain ve hosting kaydı gerçekleştirmektedir.

Merkezi Bursa’da olan Karegen.com, farklı şehir ve ülkelerdeki çözüm ortakları ile müşterilerine internette kaliteli, güvenli ve en önemlisi de sürekli hizmet vermeyi kendisine hedef edinmiştir.

2008 yılında, T.C. Telekomünikasyon Kurumu tarafından da “Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesini” de alarak güvenilir bilişim hizmet firması olduğunu kanıtlamıştır.

Karegen.com, kullanıcıların domain, hosting, sunucu barındırma, kiralık sunucu, sanal sunucu, SSL, web tasarımı, programlama projeleri vb. ihtiyaçlarını karşılamak için ileri teknoloji ve yetkin personeli ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmıştır.

Karegen.com sistemi üzerinden yapılan işlemlerin ödemelerinin kredi kartı ile yapılması durumunda, tüm işlemler on-line olarak anında gerçekleşmektedir. Ayrıca, kullanıcılarına banka havalesi ile ödeme seçeneğini de sunmaktadır.

Kullanıcılarına çağrı merkezi ve ticket yoluyla hizmet vermekte olup, müşteri ihtiyaçlarını en üst kalitede karşılamaktadır. Ayrıca geniş kütüphanesi, eğitim videoları ve internet hizmetleri ile ilgili açıklamaların yer aldığı dokümanlarla da internet kullanıcılarını bilgilendirmektedir.

Sayısı 10,000’lere ulaşan ve her geçen gün daha da yaygınlaşan Karegen.com kullanıcıları sayesinde teknoloji ve hizmetlerimiz geleceğe yönelik olarak büyümekte ve gelişmektedir. Referanslar’dan da görüleceği gibi, birçok şahıs ve kuruma kaliteli hizmetler vermektedir.

Ayrıca, özellikle eğitimsel birçok kuruluşa da sponsorluk yapmaktadır. Kullanıcılarımızın görüşleri, sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerin kalitesi hakkında daha fazla bilgi verecektir.

Teknik ve işlevsel konularla ilgili olarak “Karegen.com Kullanım Şartları” sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.

Siz de, Karegen.com kullanıcılarının sahip olduğu özel hizmetleri kullanmaya başlamak için hemen kayıt olabilirsiniz. Üstelik herhangi bir ücret ödemeden!