Domaininizi Hemen Kaydedin

İNDİRİM*

$11.99

İNDİRİM

$4.99

İNDİRİM*

$13.99

İNDİRİM

$4.99

İNDİRİM*

$13.99

İNDİRİM

$4.99

KAYDETTİĞİNİZ DOMAIN YÖNETİLEBİLİR OLSUN

İhtiyaçlarınıza en uygun Domaini kaydetmenin tam zamanı! $1,99’dan başlayan fiyatlarla, ücretsiz DNS yönetimi ve 7/24 destek. Karegen.com’a transfer edeceğiniz Domainlerde 1 yıllık süre uzatımı da ücretsiz!

ÜCRETSİZ DNS YÖNETİMİ

A, MX, CNAME, SRV ve diğer tüm DNS ayarlarınızı Karegen.com paneliniz üzerinden kolayca gerçekleştirin. Üstelik tüm işlemler online!

EN UCUZ FİYAT

$1,99’dan başlayan fiyatlarla 100’e yakın uzantıdaki Domaini kaydedin. Üstelik dilerseniz IDN Domainler için de geçerli.

7/24 DESTEK

Zengin Bilgi Bankası ve “Nasıl Yapılır?” videolarımız, ticket ve telefon operatörlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz an desteğimize ulaşın.

ÜCRETSİZ DOMAIN YÖNLENDİRME

Karegen.com üzerinden kaydettiğiniz Domaininizi istediğiniz siteye yönlendirin. Hem de direkt ya da gizli yönlendirme seçenekleri ile!

ÜCRETSİZ SÜRE UZATIMI

Karegen.com’a transfer ettiğiniz Domaininiz ekstra ücret ödemenize gerek kalmadan 1 yıl süreliğine yenilenir.

ÜCRETSİZ İÇ TRANSFER

Karegen.com kullanıcıları, hesaplar arası Domain transferini hiçbir bedel ödemeksizin anında gerçekleştirebilir.

ANINDA AKTİVASYON

Domaininizi kaydedin ve hemen kullanmaya başlayın. Kullanıcı dostu Karegen.com Yönetim Paneli sayesinde tüm işlemleriniz anında gerçekleşmektedir.

TÜM KONTROL SİZDE!

Domaininizi kayıt ettiğiniz andan itibaren tüm işlemleriniz sizin kontrolünüzdedir. Resmi faturanız sayesinde tüm hakları size ait olmakla birlikte, süre bitimine 1 ay kala tarafınıza gönderilmeye başlayan uyarı mailleri sayesinde Domaininizin düşme riski de ortadan kalkmaktadır.

ÜCRETSİZ DOMAIN KİLİTLEME

Domaininizin çalınma riskini ortadan kaldırın. Bilginiz dışında başka şahıs / kurumlara transferini engellemek için güvenlik kilidini kullanarak Domaininizi koruma altına alın.

En Uygun Fiyatlar Karegen.com'da

Domainlerde "İlk Gelen Alır"... Karegen.com'un yüze yakın TLD seçeneğiyle Domain kaydı fırsatını kaçırmayın!

Üç Basit Adımda Çevrimiçi Olun

Domaininizi seçin

Web sitenizi en iyi tanımlayacak alan adını ve uzantısını seçin

Hostinginizi aktif edin

İhtiyacınıza en uygun Karegen.com Hosting paketinizi seçin

Yayına başlayın

Dosyalarınızı yükleyerek web sitenizi hemen kullanmaya başlayın

SIKÇA SORULAN SORULAR

SORU & CEVAPLAR

»

Web sitenizin fiziksel adresini tanımlayacak alanın adıdır. Kelime yada rakamlardan oluşan Domain, satın almış olduğunuz süre boyunca Karegen.com tarafından sizin adınıza kaydedilmektedir.

»

IDN yani Uluslararasılaştırılmış Domain, yerel dildeki karakterleri de içerebilen Domainlerdir. Türkçe için "ç, ğ, ı, ö, ş, ü" harflerini barındıran Domainler bu kategoriye girmektedir. Yazının devamı için linke tıklayın. 

»

Domaininizin kayıtlı olduğu firmadan başka bir firmaya taşınması işlemine denir.

»

Domaininizi, bulunduğu firmadan Karegen.com'a taşımak istediğinizde harfler, sayılar ve özel karakterlerden oluşan  güvenlik anahtarıdır. Transfer şifresi, "Authorization Code" ve "Yetki Kodu" olarak da tanımlanmaktadır. Domaininizin kayıtlı olduğu firmanızdan EPP kodunu temin ederek Karegen.com'a Domain Transferini başlatabilirsiniz. Transfer kodu olmadan Transfer işleminiz gerçekleşmeyecektir.

»

Domain kayıt işlemleri online gerçekleşmekte olup, kullanıcılarımızın ödemesine istinaden Domainleri hemen aktif olmaktadır.

*Evrak gerektiren .tr uzantılı Domainlerde kayıt işlemi, evraklar onaylandıktan sonra gerçekleşmektedir.

»

Hayır. Domain Transferi ile ilgili işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Transfer sırasında sizden alınan ödeme Domain süresini 1 yıl uzatmak içindir.

»

Domaininizin şu anda kayıtlı olduğu firmadan Domain Transfer kilidini açtırıp, Domain Transfer şifresini (Authorization Code) alın. Karegen.com Domain Transfer sayfasında Domaininizin adını ve Transfer şifresini yazarak işleminizi tamamlayın. Yazının devamı için linke tıklayın. 

*Domaininiz kaydedildikten sonra ilk altmış (60) gün içinde Transfer etmeniz söz konusu değildir. 

**Domain kaydedici firmalar, ICANN kuralı gereği kullanıcılarına Transfer şifresini (Authorization Code) iletmekle yükümlüdür.


»

Domain aktif olduktan sonra Web sitesi, Blog sayfası veya mail hizmeti kullanmak için Hosting paketi almanız gereklidir. Karegen.com Hosting paketlerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun paketimizi satın alabilirsiniz.

»

.ru uzantılı Domain kayıt ederken dikkat etmeniz bazı hususlar bulunmaktadır. Domain kayıt işleminde en önemli kriterlerden birisi kimliğinizin doğrulanmasıdır.  Domain kaydını gerçekleştirirken Doğum tarihi, pasaport tarihi, pasaport numarası ve pasaportun verildiği yeri yazmanız gerekmektedir.

»

.app uzantılı web sitesi kurmak istiyorsanız Domaininize ait SSL sertifikası olması gerekmektedir. Sertifikanızı şimdi aktif etmek için Karegen.com SSL sayfamızı hemen ziyaret edin.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için