Karegen.com

1998 yılında internet bilişim sektöründe faaliyete geçen şirketimiz, 2002 yılında “Karegen Bilişim LTD” ticari unvanını alarak internet üzerinde yeni yazılımlar üretmeye başlamıştır. Karegen Ltd 2003 yılından itibaren Karegen.com web sayfası aracılığıyla dünya çapında domain ve hosting kaydı gerçekleştirmektedir. Karegen.com ile ilgili genel bilgiye "Hakkımızda" sayfamızı ziyaret ederek ulaşın.

Karegen.com sistemi üzerinden yapılan işlemlerin ödemelerinin kredi kartı ile yapılması durumunda, tüm işlemler on-line olarak anında gerçekleşmektedir. Ayrıca, kullanıcılarına banka havalesi ile ödeme seçeneğini de sunmaktadır. Havale/ EFT ödemeleriniz için "Banka hesap bilgilerimiz"den ulaşın. 

Karegen.com, kullanıcıların domain, hosting, sunucu barındırma, kiralık sunucu, sanal sunucu, SSL, web tasarımı, programlama projeleri vb. ihtiyaçlarını karşılıyor. Karegen.com da yapacağınız işlemler ve alacağınız hizmetler için teknik konularla ilgili "Karegen.com Kullanım Şartlarını" okuyarak genel bilgi edinin. 

Karegen.com kullanıcı bilgileriniz ve kişisel bilgilerinizin gizliliği ile ilgili olarak Karegen.com Gizlilik Sözleşmesi’ni inceleyebilirsiniz.

Karegen.com üzerinden satın alınan bir ürün 1-2 saat ara ile başka bir tedarikçi üzerinden ve farklı bir kullanıcı aracılığı ile sipariş verilebilir. Domainler ile ilgili detaylı bilgiyi Karegen.com Domain Sözleşmesi’ nde görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcılar, Karegen.com üzerinden tahsis ettikleri hosting hizmetinin içeriğinden tamamıyla kendileri sorumludur. Söz konusu hosting hizmetinde yer alan bilgilerin uluslararası yasalara ve genel kurallara aykırı olması gibi durumlarda, Karegen.com alınan hizmetin duraklatılması ve/veya sona erdirilmesi hakkını saklı tutmaktadır. Hosting hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiyi Karegen.com Hosting Sözleşmesi’ nde görüntüleyebilirsiniz.

Karegen.com çağrı merkezi telefon aracılığı ile de kullanıcılara satış öncesinde satış sonrasında destek ve bilgilendirme servisleri sağlanmaktadır. Çağrı merkezi hafta içi 09:00 –18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında çağrı merkezi hizmet vermemektedir. Bu saatler dışında destek alabilmek için ticket kullanılmalıdır. Karegen.com adres ve telefon bilgilerine iletişim bilgilerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.