Duyurular

mayıs
30

.ltd

ltd Domaini sayesinde, şirketinizin bir Limited Şirket olduğu algısını çok daha kolayca sağlayabilirsiniz. Bu sayede, firmanızın “Marka Bilinirliğini” de arttırmış olursunuz. firmamltd.com yerine firmam.ltd hem daha akılda kalıcı, hem de daha kısa bir alan adı sağlamaktadır.ltd Domaini şimdi $7.99!

mayıs
22

.link

İnternette aradığımız bilgiye ulaşmak için yüzlerce linke tıklıyoruz. Sosyal topluluklar, sosyal medya portalları, tartışma forumları için web adresinizi basit ve anlaşılır bir bağlantı ile sonlandırmak istiyorsanız .link Domaini şimdi $9.99!

mayıs
16

.life

Hayata dair her şey burda! Sağlıktan modaya, hobilerden toplumsal projelere her konuda oluşturacağınız web sayfanız ve blogunuz için mükemmel bir fırsat! .life Domaini şimdi $3.99!

mayıs
12

.kim

Kısa ve akılda kalıcı olması sebebiyle kişisel web siteniz, blogunuz veya e-posta hizmetleriniz için mükemmel bir seçim! Ayrıca "kim kimmiş?" benzeri bilgilendirme yada magazin blogları için de kullanılabilecek .kim Domaini şimdi $5.99!

mayıs
7

.info.tr

Diğer insanlarla bilgi mi paylaşmak istiyorsunuz? Firmanızın ürünlerini mi tanıtacaksınız? Bilgi anlamına gelen "info" uzantısı ile internet üzerinde bilgi paylaşma tutkusuna sahip herkese açık olan ve belge gerektirmeyen .info.tr Domaini şimdi $3.99!

mayıs
1

.info

.info Domain uzantısı “information” kelimesinden gelmektedir. Web sitelerde en çok tercih edilen Domain uzantılarındandır. Kayıt etmek için herhangi bir evrak gerekmediğinden herkes tarafından, çok farklı projeler için kullanılabilmektedir. .info Domaini şimdi $4.99!

Nisan
27

.in

Yeni bir ürün için akılda kalıcı ve kısa bir alan adına mı ihtiyacınız var? Hindistan'daki müşteri portföyünü mü genişletmek istiyorsunuz? .in en hızlı büyüyen ccTLD'lerden biridir ve sadece Hindistan'da yaşayanlarla sınırlı değildir; herkes tarafından satın alınabilir. .in Domaini şimdi $9.99!

Nisan
21

.host

İster Hosting sektöründe, ister web tasarım sektöründe olun, .host tam size göre! Başka hangi TLD sizin işinizi sizden daha iyi anlatabilir ki? .host Domaini şimdi $10.99!

Nisan
16

.help

Bir destek grubunuz mu var? Sağlık önerileri mi sunuyorsunuz? Ürün ve hizmetler konusunda bilgi veren bir siteniz mi var? Nasıl yapılır videolarınızı mı paylaşıyorsunuz? .help Domaini şimdi $26.99!

Nisan
11

.guru

Hangi alanda uzmansınız? İnternette bunu nasıl vurgularsınız? İşte size mükemmel bir fırsat! .guru ile hem “bilgeliğinizi” paylaşın, hem de insanların aklında kalıcı bir Domaininiz olsun. .guru Domaini şimdi $6.99!