Duyurular

Eylül
26

.shop & .store

İster fiziksel mağazanız olsun, ister küçük ölçekli işletmenizin tüm dünyadan müşterilere siparişlerini almaya hazır olduğunuzu gösterin. Online alışveriş fırsatlarını uluslararası kullanıcılara sunmak için siz de hemen .shop ve .store domainlerinizi kaydedin.

Eylül
24

.studio

Siz de stüdyonuzun web adresi olsun istemez misiniz? Ressamlar, müzisyenler, film yapımcıları, tasarımcılar, fotoğrafçılar ve tüm sanatçılar için kaydedilebilir .studio uzantılı Domain şimdi sadece 22,99$!

Eylül
19

.space

"Benim yerim” diyebileceğiniz Domain'iniz artık kullanımınıza açık! İster sanatsal çalışmalarınızı sergileyin, ister şirketiniz çalışanları için ortak çalışma alanları oluşturun. Bu “alan” tamamen sizin… .space Domaini şimdi $2.99!

Eylül
15

.rent

Gayrimenkul sektöründeki işletmeler, araba veya ekipman kiralama hizmetleri veren firmalar tarafından benimsenen .rent Domaini şimdi $8.99!

Eylül
10

.site

Yeni uzantılar arasında en çok tercih edilen 9. TLD olan .site sayesinde, webde sizin de yeriniz olduğunu herkes görsün. .site Domaini şimdi $7.99!

Eylül
4

.pro

Alanınızda bir profesyonel veya uzman iseniz ve bu profesyonel hizmetlerinizi tanıtmak istiyorsanız .pro uzantılı Domaini tercih edebilirsiniz. .pro Domaini şimdi $4.99!

Ağust
29

.ru

.ru Domaini, Rusya için tanımlanmış internet üst seviye alan adıdır. Belgesiz olarak kaydedilebilen .ru Domaini, en az 2, en fazla 63 karakter olarak tescil edilebilir. Domain tescil süresi en fazla 1 yıldır. Siz de Rusya 'daki potansiyel müşterilerinize ulaşmak için .ru Domaini şimdi $5.99!

Ağust
20

.com, .net ve Positive SSL'de Kampanya

Dünyanın önde gelen gTLD’leri .com ve .net ile birlikte Web sitenizi güvende tutmanızı sağlayan Positive SSL’de yaz kampanyası, uygun fiyatlarla 30 Ağustos 2020’ye kadar devam edecektir.

https://karegen.com/panel/destek/mailing/domain-ssl-mailing-part3.jpeg

Ağust
15

.press

Haber siteniz için mükemmel bir TLD olmasının yanı sıra, firmanızın haberlerini duyurabileceğiniz, kitap tutkunlarını bir araya getirecek web sayfanızı oluşturabileceğiniz ve bunlar gibi birçok yaratıcı fikrinizi paylaşabileceğiniz Domaininize sahip olabilirsiniz. .press Domaini şimdi 11.99$!

Ağust
6

Yaz Kampanyası

Dünyanın önde gelen gTLD'leri .com ve .net ile birlikte Web sitenizi güvende tutmanızı sağlayan Positive SSL'de büyük kampanya!