- Ana Sayfa -  - Hesap Yönetimi -  - Iletisim -
   
 
Kayıtlı Kullanıcı Girişi
Yeni Kullanıcı Kaydı
Şifre Hatırlatma
   
 
Ücretler
Domain Kayıt
Domain Transfer
Web Hosting
Web Posta
İletişim
Banka Hesap Numaraları
   
 

Bulunduğunuz Bölüm

Ana Sayfa > Hesap Yönetimi > Web Hosting

WEB HOSTING
Sahibi olduğunuz domainleri Karegen.com'un yüksek performanslı web sunucularında host etmek isterseniz, bu işlemi de diğer işlemleriniz gibi online yapabilirsiniz.

İşlemlerinizin tamamı %100 online
Karegen.com'un geliştirmiş olduğu DirectDotConnect™ teknolojisi ile, domain kayıt ve web hosting ile ilgili işlemlerinizin tamamı online gerçekleşir.

Windows veya Unix sunucuda hosting hesabını aktif ettiğiniz domainin Ftp şifre değişiklikleri, e-posta hesapları yönetimi, mySQL veritabanı yönetimi vb. hosting yönetimi ile ilgili konuların tamamı Karegen.com sitesi üzerinden sizin kontrolünüzdedir.

Karegen.com sunucuları sürekli up-time
Yurt içinde bulunan sunucularında, BGP4 standardı sayesinde hatlarda kesinti olması durumunda, trafik anında çalışan hatlara yönlendirilebilmekte hat kesintilerinden en asgari düzeyde etklilenilmektedir.
UPS ve Jeneratör desteği ile sunucularda enerji kesintisi yaşanma riski en az düzeydedir.

Uygun Fiyat, Farklı Ödeme Seçenekleri
Yıllık 49$ ödeyerek, Karegen.com'un yüksek performanslı web sunucularından hosting hizmeti alabilirsiniz. Ödemelerinizi ister banka havalesi ile ister kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Karegen.com'dan daha önceden herhangi bir hizmet almışsanız, hosting aktif etme işlemlerinizde ödeme türü olarak "banka havalesi" seçeneğini tercih etseniz bile, işlemleriniz online gerçekleşecektir.

Karegen.com sunucuları hosting özellikleri hakkında teknik bilgiler için tıklayınız


Hosting hesabını aktif etmek istediğiniz domainleri aşağıdaki alanda her satıra bir domain gelecek şekilde yazınız ve devam butonunu tıklayınız.

 WEB HOSTING AKTİF ETME
Domainler  :
Destek
Domain yazımı sırasında http:// veya www gibi ön-ek'ler girmenize gerekyoktur. Domain ve domain uzantısını (com, com.tr, net, org, .tv, .info vb.) girmeniz yeterli olacaktır.
Örnek: karegen.com

 
Domain Kayıt | Web Hosting | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Alanadı Sözleşmesi | Hosting Sözleşmesi | RSS | İletişim
© 2002 - 2012 Karegen.com Tüm hakları saklıdır.