- Ana Sayfa -  - Hesap Yönetimi -  - Iletisim -
   
 
Kayıtlı Kullanıcı Girişi
Yeni Kullanıcı Kaydı
Şifre Hatırlatma
   
 
Ücretler
Domain Kayıt
Domain Transfer
Web Hosting
Web Posta
İletişim
Banka Hesap Numaraları
   
 

Bulunduğunuz Bölüm

Ana Sayfa > Hesap Yönetimi > Domain Transfer

Domain Transfer
Karegen.com dışındaki domain kayıt firmalarından kayıt yaptığınız .com, .net, .org, .biz, .info, .tv, .name, .mobi, .asia, .in, .co, .com.tr, .gov.tr, .net.tr, .k12.tr, .org.tr, .gen.tr, .bz, .biz.tr, .info.tr, .av.tr, .dr.tr, .ws, .bel.tr, .tsk.tr, .bbs.tr, .edu.tr, .name.tr, .web.tr, .tel.tr, ve .tv.tr uzantılı domainlerinizi, Karegen.com'un güvenli ve gelişmiş altyapısına transfer edebilirsiniz.

Domain transfer işlemi, domain kayıt firmasının değiştirilmesidir ve hosting ile herhangi bir ilişkisi yoktur.

Karegen.com'a transfer ettiğiniz domainleri Karegen.com üzerinden online yönetebilir ve istediğiniz web sunucusunda host edebilirsiniz. Transfer işlemi sırasında web sitenizin yayınında herhangi bir aksama yaşanmayacaktır.

Domain transferlerinin yapılabilmesi için, domain bitiş süresine bir yıl eklenmesi zorunludur. Domain transferleri için Karegen.com herhangi bir ekstra ücret almamaktadır. Transfer ettiğiniz .com, .net, .org, .biz, .info, .tv, .name, .mobi, .asia, .in, .ws, uzantılı domainler için 1 yıllık kayıt ücreti ödenmektedir. Ödemelerinizi ister banka havalesi , ister kredi kartı ile yapabilirsiniz.

 DOMAIN TRANSFER
Domain  :
Transfer Şifresi  :

Karegen.com'a Transfer Edebileceğiniz Domain Uzantıları
Karegen.com'a .com, .net, .org, .biz, .info, .tv, .name, .mobi, .asia, .in, .co, .com.tr, .gov.tr, .net.tr, .k12.tr, .org.tr, .gen.tr, .bz, .biz.tr, .info.tr, .av.tr, .dr.tr, .ws, .bel.tr, .tsk.tr, .bbs.tr, .edu.tr, .name.tr, .web.tr, .tel.tr, ve .tv.tr uzantılı domainlerinizi transfer edebilirsiniz.

 
Domain Kayıt | Web Hosting | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Alanadı Sözleşmesi | Hosting Sözleşmesi | RSS | İletişim
© 2002 - 2012 Karegen.com Tüm hakları saklıdır.