- Ana Sayfa -  - Hesap Yönetimi -  - Iletisim -
   
 
Kayıtlı Kullanıcı Girişi
Yeni Kullanıcı Kaydı
Şifre Hatırlatma
   
 
Ücretler
Domain Kayıt
Domain Transfer
Web Hosting
Web Posta
İletişim
Banka Hesap Numaraları
   
 

Bulunduğunuz Bölüm

Ana Sayfa > Hesap Yönetimi > Yeni Domain Kaydı

Domain Kayıt
Karegen.com üzerinden .com, .net, .org, .biz, .info, .tv, .name, .mobi, .asia, .in, .co, .com.tr, .gov.tr, .net.tr, .k12.tr, .org.tr, .gen.tr, .bz, .biz.tr, .info.tr, .av.tr, .dr.tr, .ws, .bel.tr, .tsk.tr, .bbs.tr, .edu.tr, .name.tr, .web.tr, .tel.tr, ve .tv.tr uzantılı domainleri online kayıt yapabilirsiniz.

Kayıt yaptığınız domainleri Karegen.com üzerinden yönetebilir ve istediğiniz web sunucusunda host edebilirsiniz.

Karegen.com'un geliştirmiş olduğu DirectDotConnect™ teknolojisi ile, domain kayıt ve domain yönetim işlemleriniz, kullanıcı hesabınız altından %100 online gerçekleşmektedir.

Ödemelerinizi ister banka havalesi , ister kredi kartı ile yapabilirsiniz.


Kayıt etmek istediğiniz domaini kontrol edin.
Domain kontrolü sırasında www veya http gibi ön-ek'ler girmenize gerek yoktur. Domain ve domain uzantısını girmeniz yeterli olacaktır.

Örnek: karegen.com

Kayıt etmek istediğiniz domainleri, aşağıdaki alanda her satıra bir domain gelecek şekilde yazınız ve devam butonunu tıklayınız.

 YENİ DOMAIN KAYDI
Domainler  :

Kayıt Yapabileceğiniz Domain Uzantıları
Karegen.com üzerinden .com, .net, .org, .biz, .info, .tv, .name, .mobi, .asia, .in, .co, .com.tr, .gov.tr, .net.tr, .k12.tr, .org.tr, .gen.tr, .bz, .biz.tr, .info.tr, .av.tr, .dr.tr, .ws, .bel.tr, .tsk.tr, .bbs.tr, .edu.tr, .name.tr, .web.tr, .tel.tr, ve .tv.tr uzantılı domainleri kayıt yapabilirsiniz.

 
Domain Kayıt | Web Hosting | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Alanadı Sözleşmesi | Hosting Sözleşmesi | RSS | İletişim
© 2002 - 2012 Karegen.com Tüm hakları saklıdır.